İçerisindeki çamaşırları temizleyen çanta üretildi

Kickstarter firması sporu yaşamlarının bir parçası haline getiren kişileri çok mutlu edecek bir çanta geliştirdi. Çanta UV ışık ve aktif oksijen kullanarak virüsleri, bakterileri ve diğer mikroorganizmaları öldürerek giysileri temiz bir hale getiriyor.

Yoğun hayat temposu içerisinde spor salonuna gidebilmek için vakit ayırmanın yanı sıra bir de bir çanta dolusu kokan, kirli spor giysileri her gün yıkayarak çantaya yeniden yerleştirmek sporu büyük bir eziyet haline dönüştürüyor.

İşte bu noktada Kickstarter  yeni ürünü  Paqsule ilgi büyük ilgi odağı oluyor. Bu özel çanta içerisindeki giysileri, UV ışık ve aktif oksijen ile virüsleri, bakterileri ve diğer mikroorganizmalardan arındırıyor. Böylece giysiler yeni yıkanmış gibi tertemiz bir hale geliyor.

chip.com.tr tarafından servis edilen habere göre Paqsule görüntü olarak ise normal bir çantaya benziyor, üzerine bir şey dökülmesi durumunda da silinerek temizlenebiliyor. Kullanıcıların konforunu üst düzeyde tutan üretici çantaya cep telefonuna kolay erişim sağlamak için bir de cep koymuş.

Paqsule'ün temizleme özelliği bir uygulama aracılığı ile kontrol ediliyor. Uygulama aracılığı ile 15, 25 veya 35 dakikalık temizleme işlemlerini başlatabiliyorsunuz veya bir saat belirleyerek işlemin otomatik olarak başlamasını sağlayabiliyorsunuz.

Çantayı tamamen kapatıp PaqTech işlemini başlattığınızda, çantanın içeriğine mor-ötesi ışık tutuluyor ve sonra da bölme içerisinde O3 yaratılıp gezdiriliyor. Bu iki işlem de mikrop karşıtı özelliklere sahip. Kısa dalga boyutlu UV, mikroorganizmalar için mutajenik özelliğe sahip ve aktif oksijen de hücre duvarlarına hasar veriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *