» 
 

İçimdeki Fırtına'da iki kardeşin savaşı başlıyor!

Star TV ekranlarının yeni dizisi İçimdeki Fırtına ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Merve Bolğur, Yusuf Çim ve Gizem Karaca'nın yer aldığı İçimdeki Fırtına yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

İçimdeki Fırtına ilk bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Star TV ekranlarının yeni dizisi İçimdeki Fırtına'da birbirlerine düşman iki kardeşin geri dönüşü mümkün olmayan yolda karşılarına çıkan olayların sürükleyici hikâyesi, izleyicilerin adeta nefesini kesti. Birbirlerinin zaaflarını, huylarını bilen ikiz kardeşlerin kıyasıya girdikleri savaşta kim galip gelecek?

Deniz ve Ezgi'nin ortak noktası olan Emre, geldiği oyundan aklanabilek mi? Ezgi ile Deniz artık açıkça birbirlerinin karşısında olacaklardır. Onların dahi kontrolünden çıkan eski hesaplar yeniden devreye girecek ve kardeşler birbirlerini yıkmakla, birlikte hareket etmek arasında sık sık bocalayacaklardır. İçimdeki Fırtına yeni bölümü ile 18 Şubat Cumartesi günü Star TV ekranlarında yer alacak.

Aslan Film'in yapımını, Uğur ve Selma Kızılaslan'ın yapımcılığını üstlendiği, İpek Kadılar'ın kaleminden çıkan ve yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu İçimdeki Fırtına dizisinin başrollerinde, Merve Boloğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Hatice Aslan, Levent Can, Mehmet Özgür, Tarık Papuççuoğlu, Servet Pandur ve Bilge Şen yer alıyor.

İÇİMDEKİ FIRTINA İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ezgi ve Deniz kardeşlerdir. Deniz, Emre ile evlenmek üzeredir. Emre'nin yanında çalışan Deniz'in kardeşi Ezgi'nin planında ise Emre'yi elde etmek vardır. Bu yolda Emre'nin annesi ile de iş birliği içerisindedir. Emre ile Ezgi birlikte iş seyahatindeyken, Ezgi'nin yaptığı çirkin oyun sonrasında birlikte olmuşlardır. Emre kendine geldiğinde Ezgi'yi yanında görmenin şokunu yaşamaktadır. Ezgi ise sevgililermiş gibi davranmaktadır. Ezgi ile Deniz artık karşı karşıyadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *