» 
»
 

İdmana çıkan Fernando Fenerbahçe’de sevinç yarattı

Sakatlığı nedeniyle bir süredir tedavisi devam eden ve antrenmana çıkamayan Brezilyalı futbolcu Jose Fernando, bugün takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Kulüp Doktoru Burak Kunduracıoğlu, Fenerbahçe'de sakatlığı bulunan futbolcularla ilgili açıklama yaptı. Jose Fernando’nun geçen hafta planlandığı üzere takımla idmana çıktığını belirten kulüp doktoru, kademeli olarak takımla birlikte çalışmaya başlayacağının ifade edildiğini hatırlattı. Futbolcuda herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını dile getiren Kunduracıoğlu, bu nedenle takımla çalışmasına izin verdiklerini, futbolcunun bugün tüm antrenman boyunca takımla çalıştığı bilgilerini paylaştı.

Hollandalı savunma oyuncusu Gregory van der Wiel ile ilgili de açıklamalarda bulunan Kunduracıoğlu, futbolcunun aşil tendonundaki sorun nedeniyle tedavisine devam edildiğini, durumunun daha iyiye gittiğini belirtti. Ayrıca Kunduracıoğlu, A Milli Takım’da sakatlanan Ozan Tufan’ın ve çapraz bağı kopan Uygar Mert Zeybek’in de tedavilerinin devam ettiği bilgisini verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *