» 
»
 

İDO ve BUDO seferleri hava koşulları nedeniyle iptal! (8 Kasım)

Hava muhalefeti nedeniyle İDO ve BUDO seferlerini iptal ettiğini duyurdu. Marmara’da olumsuz hava koşulları etkisini sürdürüyor.

BUDO tarafından yapılan açıklamada saat 07:00’deki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Kabataş), saat 08:00’deki İstanbul (Kabataş) - Bursa (Mudanya), saat 08:30’daki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Büyükçekmece), saat 09:00’daki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Kabataş), saat 09:00’daki Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas), 09:30’daki Armutlu (İhlas) - İstanbul (Kabataş),10:30’daki İstanbul (Büyükçekmece) - Bursa (Mudanya),10:45’teki İstanbul (Kabataş) - Bursa (Mudanya) deniz otobüsü seferleri iptal edildi bilgisi paylaşıldı.

İDO, tüm iç hat deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiğini bildirirken ve ayrıca saat 07:45’teki Bandırma-Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü seferi de hava koşulları sebebiyle yapılmayacak açıklamasını yaptı.

GÖKÇEADA VE BOZCAADA FERİBOT SEFERLERİ DE İPTAL

Marmara’dan sonra kuzey Ege’de etkili fırtına sebebiyle tüm feribot seferleri iptal edildi. Gökçeada ve Bozcaada feribot seferleri yapılmayacak. GESTAŞ A.Ş’den yapılan açıklamaya göre, Kabatepe-Gökçeada, Gökçeada-Kabatepe, Geyikli-Bozcaada ve Bozcaada-Geyikli arasında gün içerisinde yapılması planlanan tüm seferler fırtına nedeniyle geçici olarak durduruldu. Diğer hatlarda ise seferler normal şekilde devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *