» 
 

İGDAŞ ile doğalgaz faturalarında yeni dönem

İstanbul'da doğalgaz ödemelerinde yeni bir döneme başlandı. İGDAŞ, abonelerine doğalgaz faturalarını kredi kartı ile vade farksız taksitle ödeme olanağı sundu.

İGDAŞ (İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi), abonelerine doğalgaz faturalarını kredi kartıyla vade farksız ödeme imkanı sundu. İGDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası Akbank, Denizbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, INGBank, TEB, ABank, Odeabank, Fibabanka ve Burgan 3 taksit, Halkbank ise 5 taksit yaparak tüketicilere kolaylık sağlayacak.

Garanti Baknası, Denizbank, Yapı Kredi Bankası, TEB, Fibabanka, TEB ve Burgan Bank bir alt sınır olmaksızın bütün faturaları kamyaya dahil edip taksitlendirme yapabiliyor. Kuveyt Türk 50 TL'lik alt limit ile taksit kampanyasını uyguluyor. Öte yandan Vakıflar Bankası, Akbank, İş Bankası, Odeabank ve HSBC Bank ise 100 liralık alt limit sınırı arıyor.

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik'in konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Doğalgaza Eylül'de gelen yüzde 10 indirimin ardından, doğalgaz faturalarının taksitle ödenmesini de sağlayarak, doğalgaz tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. Müşterilerin anlaşmalı bankaların kredi kartları ile doğalgaz faturalarını 3 ya da 5 taksit imkanı ile ödeyebileceklerini vurgularken, iş birliği yapan bankalara yeniden teşekkürlerini de sundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *