» 
»
 

İki gündür kayıp olan garsonun cesedi nehirden çıkarıldı

Edirne'de özel bir işletmede garson olarak çalışan 37 yaşındaki Coşkun Bedi'nin ailesinin kayıp ihbarı vermesinin ardından Tunca Nehri'nden cansız bedeni çıkartıldı.

Edirne'de iki gündür kayıp olarak aranan Coşkun Bedi'nin cesedi, AFAD ekiplerince Tunca Nehri'nde bulundu. Garson Coşkun Bedi'nin nehre düşerek hayatını kaybettiği düşünülürken, cansız bedeni ölüm nedeninin kesinleşmesi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Morgu'na kaldırıldı. Olaydan alınan bilgilere göre, Edirne'de özel bir işletmede garsonluk yapan Coşkun Bedi'nin yakınları 2 gündür kendisinden haber alamayınca durumu 155 Polis İmdat'ı arayadı ve bildirdi.

Tunca Nehri'nden geçen bir şahısın Yalnızgöz Köprüsü civarında gezerken sahipsiz cep telefonu bulması ile telefonun kayıp olan 37 yaşındaki Coşkun Bedi'ye ait olduğu tespit edildi. Telefonun Coşkun B.'ye ait olduğunun tespit edilmesinin ardından harekete geçen AFAD ekipleri, Coşkun Bedi'nin Tunca Nehri'ne girmiş olma veya düşmüş olma ihtimaline karşılık çalışma başlattı.

Arama kurtarma çalışmalarının ardından Bedi'nin cansız bedeni bulundu. Ceset ölüm nedeninin belirlenmesi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *