» 
 

İkinci kez anne olacak Pelin Karahan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Pelin Karahan ile Bedri Güntay çifti ikinci çocuk heyecanını yaşıyor. Hamileliğinin dördüncü ayını geride bırakan Karahan, bebeğinin cinsiyetini nihayetinde öğrendi. Detaylar haberde...

İkinci kez hamile olan Pelin Karahan'ın bebeğinin cinsiyeti hayranları ve sevenleri tarafından büyük merak konusu olmuştu. Bu büyük merak konusu hamileliğinin 4. ayına geldiğinde cevap buldu. 2014'te birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran başarılı oyuncu Pelin Karahan ile iş adamı Bedri Güntay ikinci kez bebek heyecanı yaşıyor. Hamileliğinin dördüncü ayını bitiren Pelin Karahan bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendi. Ali Demir adında bir oğlu olan Pelin Karahan'ın ikinci kez erkek bebeği dünyaya gelecek. Şimdilerde ATV'de yayımlanan Yeter dizisinde Aylin karakterine can veren Pelin Karahan, soluk soluğa izlenen dizisinde de hamile rolünde. Güzel oyuncu Pelin Karahan 1,5 yaşındaki oğlu Ali Demir ile birlikte bir reklam filminde rol almıştı.

Pelin Karahan kimdir? 6 Ekim 1984 yılında doğan Karahan, ilkokulunu Arı Koleji'nde okudu. Ankara Gaziosmanpaşa ve Ödemiş İlköğretim Okulu'nda ortaokulun bir bölümünü okudu. Aynı sene Polis Kolejini kazandı. Sonrasında Polis Koleji'ni bıraktı ve Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'ne devam etti. Ardından Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme'den mezun oldu.

İstanbul'a ek iş için geldiğinde Erberk Ajans'a kayıt oldu. Ajansın aracılığı ile Çağan Irmak ile bir reklam filmi çekti. Sonrasında ise Kavak Yelleri dizisinde Aslı rolünde oynadı. Yıldızı parlayan oyuncu pek çok reklam filminde oynadı. En son Muhteşem Yüzyıl'da Mihrimah Sultan'ı canlandırdı. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *