» 
 

İkinci Şans 18 Kasım’da izleyicisi ile buluşuyor

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı sinema filmi ‘İkinci Şans’ için geri sayım başladı. Öte yandan heyecanla beklenen filmin geçtiğimiz günlerde yapılan galasında renkli dakikalar yaşandı.

Yönetmen ve senarist koltuğunda Özcan Deniz’in oturduğu film ‘İkinci Şans’ın galası İtanbul Kanyon AVM’de gerçekleşti. Galada gazetecilere filmin konusu hakkında bilgi veren Özcan Deniz konunun Asmalı Konak’la karıştırılmaması gerektiğini belirtti. Asmalı Konak’ta başrolü yine Yeşilçay ile paylaşmasından dolayı bu beklentinin oluştuğuna dikkat çeken Deniz, film setinde çok keyifli anlar yaşandığını filmle ilgili beklentisinin yüksek olduğunu dile getirdi.

Nurgül Yeşilçay’ı kendisinin ikna etmediğini ancak senaryoyu okuduktan sonra da geri çevirmediğini belirten Deniz, Yeşilçay’ın senaryoyu ve karakteri çok beğendiğini ve oynamak istediğini kaydetti. filmde ‘Yasemin’ karakterini canlandıran Yeşilçay ise kendisine kendisine uzatılan mikrafonlara Özcan Deniz’in muhteşem bir yönetmen olduğunu söyledi.

Filmde matematik öğretmeni olan Yasemin ile restoran sahibi karizmatik, yakışıklı Cemal'in yolları planlarında olmayan bir noktada birleşir. Geçmişte yaşadığı yanlış bir evlilikle ağır yaralar alan Yasemin kendini toplamaya çalışan, attığı her adımı iki kez düşünen bir annedir. Cemal ise onun tam tersi gamsız bir adamdır. İki farklı kişilik tanışması büyük bir kavga ile başlarken zamanla hüzünlü bir aşka dönüşür. İşte tam da bu noktada muhteşem bir hikaye başlar.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *