» 
»
 

İLBANK Yönetim Kurulu Başkanı Demirtaş oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, İLBANK Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından alınan bilgilere göre, İller Bankası'nda (İLBANK) geçtiğmiz hafta Feramuz Üstün'ün görevinden ayrılmasının sonasında Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Demirtaş, Ynetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi. İller Bankası'nın Yönetim Kurulu Bankan Vekilliği görevine de Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu getirilirken, Bakanlık Birinci Hukuk Müşaviri Veli Böke de İller Bankası Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Bakanlıktan gelen açıklamalara göre, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Demirtaş, Tuzcuoğlu ve Bke'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. te yandan yapılan son çalışmalar hakkında bilgi alındı. Özhaseki, ziyarette İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Demirtaş'a Türkiye için ve banka için hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu. Demirtaş ise yeni görevinde İller Bankası ve yerel yönetimler için faydalı ve önemli işler yapmak istediğini açıkladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *