» 
 

İlker Kaleli Beren Saat ile yeni bir diziye mi başlıyor?

Poyraz Karayel'in final yapmasının ardından ünlü oyuncu İlker Kaleli'nin yeni projelere açık olduğu ve değerlendirmeler yaptığı söylenirken, geçtiğimiz günlerde Beren Saat ile bir mekanda bir araya gelmesi yeni bir proje mi sorularını akıllara getirdi.

Magazin gündeminde ünlü oyuncular İlker Kaleli ve Beren Saat birlikte görüldükleri ve uzun uzun sohbet ettikleri mekanda acaba yeni bir dizi ya da film projesini mi değerlendirdi sorusu yer aldı. Poyraz Karayel dizisi henüz final yapmışken İlker Kaleli'nin yeniden bir diziye başlama ihtimali değerlendirilmese de söylentiler ünlü oyuncunun yeni projelere açık olduğu yönünde. Geçtiğimiz yıl Muhteşem Yüzyıl: Kösem ile ekranlara gelen ancak Aşk-ı Memnu'daki kadar başarı yakalayamayan Beren Saat'in ise uzun süredir iyi bir proje arayışında olduğu düşünülüyor. Hal böyle olunca ünlü oyuncular nasıl bir proje üzerinde çalışıyorlar merak konusu oldu.

Poyraz Karayel'in final yapmasının ardından İlker Kaleli'nin sevgilisi Burçin Terzioğlu ile tatile çıkma planları olduğu da gelen dedikodular arasında. Tatil dönüşü Kaleli'nin yeniden çalışmalarına başlayacağı belirtiliyor. Burçin Terzioğlu'nun ise sevgilisi ile birlikte oynadığı Poyraz Karayel'den sonra tatilde dinlenerek yorgunluk atacağı belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *