Instagram yılbaşına yeni özelliklerle giriyor! Eller serbest güncellemesi...

Sosyal paylaşım platformları arasında en çok kullanıcıya sahip programlarda Instagram, birbirinden özel yılbaşı stickerlarını ve videoları daha rahat çekmemiz eller serbest özelliği taşıyan yeni güncellemesi ile daha eğlenceli…

Instagram yakın zamanda kullanıcılarına sunduğu “Hikayeler” özelliğinin akabinde yılbaşına sayılı günler kala yeni güncellemesi ile gelen yılbaşı stickerları ile paylaşımları çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Bu yeni güncelleme ile gelen özelliği uygulamak istediğinizde paylaşımda bulunacağınız hikayeyi çekip, ardından üst tarafta bulunan emoji ekleme bölümüne girmeniz gerekiyor.

Bu bölümde bulunan toplamda 18 adet sticker bulunuyor, her biri hikayenize eklenip üzerine tıklandığında farklı biçimlere de girebiliyorlar. Bu güzel stickerların yanı sıra konum, hava durumu ve saat paylaşımını da stickerlar aracılığıyla yapabileceksiniz.

Yine yeni güncelleme ile gelen bir diğer 'hands-free' yani eller serbest adı verilen video çekme özelliği. Bu özelliği kullanmak için de, önceki sistemde hikaye eklemek için elimizi ekrana basılı tutmak zorunda iken, eller serbest özelliği ile artık bunu yapmamıza gerek kalmıyor. Aynı normal kamera çekimi gibi hikaye videoları çekebiliyoruz. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *