Instagram'a yeni özellik! Story'de anket yapabilirsiniz

Facebook'un satın aldığı Instagram'a yeni özellikler gelmeye devam edir. Snapchat'ten uyarlanan yeni özelliğe göre Story (Hikayeler) de Evet ve Hayır cevaplı, anket yapabilirsiniz. Üstelik oylama sonuçlarını da görmeniz mümkün.

Geçtiğimiz yıl Snapchat, sosyal medya mecrasında oldukça farklı bir kimlikle kendine has bir kitleye sahip olmuştu. Oldukça eğlenceli yüz filtreleri ile güncellediği kamera arayüzü, anlık durum paylaşabilmenin en güzel şeklini sunuyordu. Her seferinde yenilikler yapmaya ve kullanıcılarıyla etkileşim içerisinde olmanın farklı yollarını arayan Facebook, bünyesine aldığı Instagram'a yeni özellikler getirmeye devam ediyor.

Çok fazla kişinin gün içerisinde uğrak noktası haline gelen Instagram'ın Story Hikayeler özelliğine zamanla yüz filtreleri geldi. Şimdi ise gelen yeni bir özellik ile Hikayeler de anket yapılması mümkün. Hikayeler'e çıkartma ekleyerek durum yazıyorsunuz ardından Evet ve Hayır seçenekleri ekleniyor. Hikayenizi görüntüleyen takipçileriniz dilediği cevaba tıklıyor ve anlık sonuçlar görüntüleniyor. Üstelik bu özellik hem iOs hem de Android cihazlara geldi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *