» 
 

Instagram'da en çok beğeni alan fotoğraf bir gecede Beyonce'ninki oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, sosyal medya hesabı üzerinden ikiz bebek beklediği haberini bir fotoğrafı ile hayranlarına müjdeledi. Pop yıldızın hamile olduğunu öğrenen hayranları ise Instagram'da beğen butonuna akın ettiler. Beyonce, bu fotoğraf ile rekora imza attı.

Şimdiye dek 20 Grammy Ödülü kazanan ve bu ödüle en çok aday gösterilen kadın şarkıcılarından biri olan Beyonce, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına müjdeli bir haber verdi. Dünyaca ünlü yıldız Beyonce, Instagram hesabı üzerinden yeniden hamile olduğu açıkladı. Şahsi hesabından ikiz bebek beklediklerinin haberini veren Beyonce, paylaştığı fotoğraf ile rekora imza attı.

Dünyaca ünlü Beyonce'nin paylaştığı hamilelik fotoğrafı kısa süre içerisinde dünyanın her tarafındaki hayranlarının beğenisini kazandı ve Instagram tarihinde bugüne kadar en çok beğeni alan fotoğraf oldu. Bu kadar kısa süre içerisinde bu kadar beğeni alması da hayrete düşürdü.

7.5 milyona yakın beğeni alan Beyonce, fotoğrafının altına bir not düştü. "Aşkımızı ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Aileiz iki yeni üye ile büyüyecek. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *