Instagram'dan yorumlara yeni özellik

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal paylaşım ağı Instagram'a yeni bir özellik daha geldi. Instagram'ın yeni özelliğine göre, kullanıcılar paylaşımlarına kimlerin yorum yapıp yapamayacağına karar verebilecek.

Kullanıcısı 800 milyona ulaşan Instagram yenilikleri denemeye devam ediyor. Instagram şimdi de pek çok kullanıcının taleplerinden biri olan yeni özelliğini kullanıma sundu. Artık Instagram paylaşımlarına kullanıcıların izin verdiği kişiler yorum yapabilecek. İzin vermediklerine paylaşım yorumları kapalı olacak.

Instagram platformuna entegre edilen bu yeni özellik, kullanıcıların herkese açık olan hesabında belirli bir gruba yorumları kapatmasına olanak sağlıyor. Facebook'un bünyesinde yer alan Instagram'ın bu hamlesi ile paylaşılan fotoğraflara yorum yapması istenmeyen kişilerin önüne geçilebilecek.

Bu yenilik ile herkese açık olan hesaplar ya da gizli olan hesaplar, belirledikleri kişilerin kendi gönderilerine yorum yapmasını engelleyebiliyor. Instagram'ın bu yeni özelliğini devreye sokmak için Ayarlar > Yorumlar  > Şu Kişinin Yorumunu Engelle yolunu takip ederek istediğiniz kişilerin paylaşımlarınıza yorum yapmasını engelleyebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *