Instagram'ın yeni özelliği çoklu fotoğraf paylaşımı kullanımda

Sosyal paylaşım platformları arasında dünya çapında bir üne sahip olan Instagram yeni albüm oluşturma kullanıma sunuldu. Yeni özellik en çok fotoğraf sevenleri mutlu edecek...

Dünya çapında binlerce kullanıcıya sahip Instagram, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının hizmetine sunduğu canlı yayın özelliğinden sonra duyurusunu yaptığı yeni güncellemesi fotoğraf albümü oluşturma özelliğini hayata geçirdi. Canlı yayın özelliğini aktif hale getirerek beğenileri toplamayı başaran Instagram, şimdilik Android platformundaki Instagram kullanıcıları ile sınırlı olarak erişebilecek yeni özelliğini tanıttı.

Bu özellik ile fotoğraf yükleme alanında güncellenmiş oldu. Şimdilik sınırlı kullanıcılar, Instagram'ın 10.7.0 sürümü kullanmaları dolayısı ile tek seferde birden fazla resmi tek bir seferde sayfaya yükleyebiliyor. İlerleyen dönemde testlerin başarılı olması durumunda Instagram'a çoklu fotoğraf yükleme tüm kullanıcılar tarafından aktif edilmiş olacak.

Henüz galeriden tek seferde en fazla 10 adet fotoğraf Instagram'a yüklenebiliyor ancak alınan bilgiler doğrultusunda çoklu yüklenen fotoğrafların bir albüm halinde görüneceği ve takipçilerin bu albüme tıkladığında yüklenen fotoğrafları görüntüleyebileceği ifade ediliyor. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *