iOS 9.3.3. güncellemesini yüklemek artık mümkün

Apple geçtiğimiz dönemlerde yayınladığı iOS 9.3.3. beta sürümü ile birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı. iOS 9.3.3 sürümünü resmi olarak yayınlayan Apple, yeni sürüm için oldukça iyi tepkiler almaya devam ediyor.

Teknoloji devi Apple uzun süredir yayınlanması beklenen son sürüm iOS 9.3.3’ü kullanıcıları ile paylaştı. Önceki sürümlerin aksine yeni sürüm oldukça iyi tepkiler alıyor.

55.1MB boyuta sahip olan sürüm diğer sürümlere göre özellikle performans ve güvenlik açısından daha üstün. Yayınlanan iOS sürümlerinin ardından yeni sürüm İOS 10’un öncesinde son kez iOS 9’u yayınlıyor olma ihtimali var.

Apple telefonunuza yeni sürüm olan iOS 9.3.3 yüklemek ise çok kolay. iPhone cihazınıza sürümü yüklemek için yapmanız gereken, ayarlar bölümünden girebildiğiniz genel kısmındaki yazılıma ve ardından güncelleştirme bölümündeki yazılım güncelleştirmesine dokunmak.

iOS 9.3.3 sürümünün yüklenmesi mümkün olan cihazlar ise iPhone 4S de dâhil iPhone 6 Plus’a kadar tüm telefonlar. iPad Air, iPad Air 2, iPod Touch 5, iPad 2, iPad 3, iPad 4’e yüklenmesinin yanı sıra sürüm, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPad mini 4'e de indirilebiliyor.

Şuana kadar gelen yorumlar ise oldukça iyi. Telefonun sürümden sonra hızlandığını dile getiren kullanıcılar olsa da iOS 9.3.3 sürümünü iPhone 5S altında olan cihaz sahiplerinin güncelleştirme için acele etmemeleri ve yorumların artmasını beklemelerinde fayda var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *