iOS kullanıcılarının gözde fotoğrafçılık uygulaması Android'de!

Son zamanların en popüler fotoğraf uygulaması olarak iOS'da kullanıcıların gözdesi Prisma uygulaması geliştiricilerinin yaptıkları açıklamalara göre yakın zamanda Android uyumlu versiyonu mağazada yer alacakmış gibi duruyor. Peki ya Prisma nedir?

Son zamanların en popüler fotoğraf uygulaması olan Prisma, milyonlarca Android kullanıcısını sevindiren bir haber ile gündeme geldi. Prisma uygulamasının geliştiricileri iOS işletim sisteminin ardından Android uyumlu Prisma uygulamasını yayınladıklarıklarını bildirdi. Peki nedir bu Prisma? Prisma nasıl kullanılır? İşte cevaplar ve detayları.

Akıllı telefonlarımızı yanımızdan ayırmadığımız günlük hayatımızda en çok kullandığımız telefon özelliklerinin başında kamera geliyor. Son zamanlarda mobil cihazlrarda kamera donanımları büyük ölçüde geliştirilirken, fotoğrafçılık kategorisinde yayınlanan geliştirici uygulamaları da oldukça ilgi görüyor.

Yakın zamanda en fazla ilgi gören uygulamaların başında Prisma geliyor. Haziran ayında yalnızca iOS işletim sistemi için yayınlanan uygulama, kısa süre içerisinde milyonlarca akıllı telefon kullanıcısının gözbebeği oldu ve kullanılmaya başlandı.

Prisma nedir?

Bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak piyasada oldukça hızlı yer alan Prisma uygulaması içerdiği bol çeşitli benzersiz efektlerle fotoğraflara oldukça orijinal bir hava katıyor. 

Son zamanlarda yeni bir fotoğraf akımı olarak kendisinden söz ettiren Prisma uygulaması, iOS cihazlarda kullanılan bir uygulamaydı. Kısa süre önce de geliştirileri tarafından yapılan açıklamada Android cihazlara da geleceği bildirildi.

Prisma nasıl kullanılır?

Işık ve filtre gibi efektlerden ziyade fotoğraflara sanatsal bir görünüm kazandırmasıyla ilgi gören Prisma uygulaması, fotoğraflar üzerindeki eşsiz görsel katkısıyla etkileyici görüntüler ortaya çkarıyor. Uygulama çok basit ve kullanışlı. Cihazınıda indirdikten sonra fotoğrafınızı düzenleyen araçlar ve filterleri uygulama kendisi yönlendiriyor. Size sadece sanatsal fotoğrafları paylaşmak kalıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *