iPhone 7 için tartışma konusu olan ve beklenen yeni renk seçeneği

Bu ay paylaşılan bilgilerde Apple'ın yeni bir renk seçeneğini, iPhone 7 de uygulayacağı konuşuluyordu. Apple,renk konusunda basitleştiği yönünde eleştiriler almıştı. Şimdi ki telefonun renk seçeneği ne olacak? Renk tanıtımı ne zaman olacak?

Apple, telefon renkleri konusunda basitleştiği yönünde eleştiriler almıştı ve daha sonra asil renkleri olan siyah ve beyaza apar topar geri dönüş yapmıştı. Bu eleştiriler üzerine merakla beklenen iPhone 7'nin rengi tekrar gün yüzüne çıktı ve tartışma konusu oldu. Çokça konuşulan telefon markası hakkında edindiğimiz bilgiye göre yeni bir renk seçeneğinin bu ay geleceğine ulaştık. Apple’nin eylül ayında iPhone 7’nin çok konuşulan rengin tanıtımını yapmasını bekliyoruz. Tartışmalarda konu olan renkler, uzay grisi ve koyu mavi renk tonları olmuştu. İPhone 7’de kullanılan uzay grisi renk seçeneğinin kaldırılıp yerine koyu mavi renkli bir modelin getirileceği iddia ediliyordu.

Apple Insider’dan alınan habere göre Apple markası, iPhone 7 modeline uzay siyahı rengini kullanacağını ve bu renk seçimini kullanıcıların beğenisine sunacağını açıkladı. iPhone 5 modelinde uzay grisi renk ile birlikte koyu tonları tercih eden Apple, her çıkarttığı yeni iPhone modelinde uzay grisi olarak isimlendirilen rengin açık tonlarını getirmişti. Apple markasının iPhone 6 ve iPhone 6s’ modellerinin ekranları siyah olsa da arka tarafındaki renk çok açık bir gri tonundaydı.

iPhone 7 modelinde Apple bu tasarımından vazgeçip telefonun hem ön hem de arka yüzeyinde uzay siyahı dediği renk tonunu kullanacağı belirtiliyor. Uzay siyahı renk tonu ilk kez Apple Watch’ta kullanmaya başlandığını sizlerle paylaşalım. iPhone 7’nin uzay siyahı renk tonunu  renk seçenekleri arasında kullanıp kullanmayacağını sabırlı bir şekilde bekleyip göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *