iPhone 7 modelinde kablosuz kulaklık devrini başlatıyor

Apple dünyada milyonlarca kullanıcısı olan yeni cihazı iPhone 7'de olay yaratacak yenilikler için tam gaz hazırlanıyor. İphone 7 kulaklıkları kablosuz mu olacak? İşte merak edilen detaylarıyla İphone 7 özellikleri...

İphone 7 cihazı Apple aşıkları tarafından büyük bir ilgi ve merak ile bekleniyor. Apple çıkaracağı yeni cihazı İPhone 7 için yapmış olduğu birçok yeniliğe imzasını atacak gibi görünüyor. Bu yenilikler içinde olan İphone 7 kulaklıklarının kablosuz olacağı iddiası bile ortalıkta ses getimeye başladı. Daha şimdiden İPhone 7 için sırada bekleyen Apple aşıkları olay yaratacak yenilikleri büyük bir sevinç ve ilgi ile karşıladı.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde bir açıklaması ile uzun süredir gündemde olan yeni model iPhone 7, çok önemli bir değişiklik ile piyasaya sunulacak. iPhone kullanıcıların çok da memnun olmayacağı bu değişiklik biçok takipçinin bildiği gibi normal iPhone serisinde 3.5 mm’lik kulaklık girişi olan cihazların, yeni çıkacak olan İPhone 7 de bu girişden yoksun olacağı bildirildi.

iPhone kulaklık konusunda yapacağı değişiklikte oldukça kararlı gözüken Apple ilk başlarda Lightning girişi olan bir kulaklık ile karşımıza çıkacağı iddia ediliyordu. Ancak son gelişmelere göre yeni modelinde kablosuz kulaklık da kullanabileceği yönünde sızıntılar mevcut.

Apple yeniliği olan kablosuz kulaklık için kullanılması beklenen isimin Airpod olacağını bu isim hakkını da ABD'de alan Apple, İPhone 7 modeli için kablosuz kulaklık kullanılacağına dair ilk resmi ipucunu bildirmiş oldu. Apple'ın iPhone 7 modelinde yapmış olduğu yenilikteki tek temennimiz Lightning girişi kullanılan kulakların yerine kablosuz AirPod kulaklıklar ile gelmesi yönünde.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *