iPhone 7 pil ömrü hayal kırıklığına uğrattı! Özellikleri ve fiyatı...

Tüm dünyada büyük merak uyandıran iPhone ve iPhone 7 Plus'ın lansmanının ardından gözler yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'un özelliklerine ve fiyatına çevrildi. Ortaya atılan bir iddiaya göre iPhone 7'nin pil ömrü rakiplerinin gerisinde kaldı. Detaylar haberde...

California Eyaleti'nde lansmanı yapılan iPhone ve iPhone 7 Plus modellerinin fiyatı, özellikleri ve Türkiye'ye geliş tarihi oldukça merak ediliyor. En kaliteli telefon üreticilerinden biri olan Apple'ın yeni modeli iPhone 7'nin 14 Ekim'de Türkiye'ye geleceği iddia ediliyor. Bu yeni iOs cihaza kavuşmak için sabırsızlıkla bekleyenler Premium Apple ve Apple Store mağazalarında 14 Ekim tarihinde stantlarda iPhone 7'yi bulabilirler. Henüz Türkiye için iPhone 7'nin satış fiyatı kesinleşmemiş olsa da 32 GB 3850, 128 GB 4350 TL ve 256 GB 4800 TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

iPhone 7'nin özelliklerinde ise en önemlisi su ve toz geçirmiyor olması. Altın, pembe, siyah ve simsiyah renkleri ile gelmeye hazırlanan iPhone 7'nin Home tuşunda da ufak bir değişiklik var. Home tuşuna basıldığında beklediğinizden daha farklı bir tepki alabilirsiniz. Ön kamerası 7 Megapiksel ve HD, arka kamerası ise 12 MP çift kamera. Öte yandan fotoğraf makinelerini aratmayan optik zoom özelliği ile de dikkat çekecek gibi görünüyor. Ancak iPhone 7'nin pil ömrü konusunda iddialı olduğu düşünülmüyor. Çünkü, Which adında bir şirketin yaptığı teste göre iPhone 7'nin pil ömrü tam bir hayal kırıklığı. Rakibi Samsung'un Galaxy S7 modeli ile kıyaslandığında iPhone 7 geride kalıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *