iPhone 7 Plus mı yoksa Samsung Galaxy S8 mi? İşte cevabı

Yeni çıkan telefonu Galaxy S8 ile piyasaya iddialı bir giriş yapan Samsung iPhone 7 Plus ile karşılaştırıldı. Hız testi yapılan telefonlardan hangisi daha hızlı belli oldu.

Akıllı telefon dünyasında yaklaşık 7 ay önce yerini alan iPhone 7 Plus ile Galaxy S8 karşılaştırıldı ve ortaya ilginç sonuçlar çıktı. Hız testine giren Samsung Galaxy S 8 ile iPhone 7 Plus telefonların söz konusu karşılaştırma videosunda donanım olarak daha güçlü görünen Galaxy S8 iPhone 7 Plus'tan geride kaldı.

İki telefonun hız testinde karşılaştırılması sonucu yeni çıkan Galaxy S8'in iPhone 7'den geride kalmasında yazılımın etkili olduğu belirtilirken, Galaxy S8'de yer alan 2960x1440 piksel QHD ekranın telefonu yavaşlattığı ileri sürüldü. Full HD çözünürlüklü iPhone 7 Plus telefon başka karşılaştırmalarda da Galaxy S8'i uzak ara geride bıraktı.

Öte yandan Samsung Galaxy S8 ile S8 Plus arasında da kıyasıya bir rekabet söz konusu. Teknoloji devi Samsung yeni amiral gemileri hakkında henüz bir ön sipariş rakamı açıklamamış olsa da Samsung Galaxy S8 Plus modelin Galaxy S8'i geride bıraktığı biliniyor. Yeni telefonların ön sipariş rakamlarının S7 ve S7 Edge modellerini çoktan geçtiği belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *