iPhone 7 Renk seçenekleri şaşırtmaya devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde iPhone 7 ile ilgili Mavi ve Siyah renklerin olacağını söylenmişti. Alınan yeni bilgilere göre ise iPhone 7 renk seçeneklerinin aslında daha farklı olduğunu ve daha dikkat çekici olduğunu gösteriyor. Detaylar haberimizde.

Kişisel eşyaların, özellikle de akıllı telefon gibi günün neredeyse her saatinde kullanacağınız bir eşyanın rengine karar vermek oldukça zor iştir. Apple iPhone 7 gibi bir telefon aldıktan sonra asıl karar vermeniz gereken telefonu hangi renkte alacağınızdır. Yeni iPhone modelinin hangi renklerde olacağını daha önceden söylemiştik. Şimdi ise işler biraz daha zorlaşacak gibi görünüyor.

Söylentilere göre yeni renk seçeneklerinin Eylül ayında çıkartılması planlanıyor. Söylentiler doğruysa bu renk seçenekleri arasında uzun süredir beklenen ve daha önceden hiçbir iPhone için kullanılmamış renk olan “Deep Blue” yerine, iPhone 5’ten aşina olduğumuz aynı zamanda iPhone 5’den bu yana da görmediğimiz “Space Black” rengi olacak. Bir başka söylentiye göre ise iPhone 7’nin siyah renk modeli Space Black Apple Watch’a oldukça benzer bir yapıya-yüzeye sahip olacak.

Siyah renk iPhone 7 ve iPhone 7 Plus seçeneği gerçeğe yansıtılırsa 2012 yılında çıkan iPhone 5’den şu zamana kadar ilk defa siyah renk bir iPhone göreceğiz. Ayrıca Macotakara teknoloji muhabiri Shai Mizrachi’den alınan bilgilere göre ise Space Black iPhone’un gerçeğe dönüşme olasılığı da oldukça yüksek. Apple iPhone 7 renkleri gün geçtikçe daha farklı bir hal alacakmış gibi duruyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *