iPhone 7 tasarımı ile beklentileri karşılamayabilir

Uzunca bir zamandır beklenen yeni Apple telefon için tanıtıma az bir süre kala iPhone 7 ve iPhone 7 Plus prototipi olduğu ileri sürülen telefonların tasarımı bir video ile gözler önünde serildi. Ancak iPhone 7 Pro söz konusu videoda gösterilmedi.

Apple eylül ayı içinde yeni akıllı telefon modeli iPhone 7’yi tanıtacak ancak sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Artık bilindiği üzere Apple telefonlar piyasaya sürüldüğü anda, piyasaya çıkacak bir sonraki telefon modeli hakkında söylentiler yapılmaya başlıyor. Son çıkan modelin beklentileri karşılamadığından mıdır bilinmez ancak kullanıcılar hep elindeki iPhone’dansa bir sonraki modeli merakla beklemeye başlıyor.

Eylül ayının ikinci haftasında yapılacak etkinlik ile tanıtılması beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin söylentilere göre hazırlanmış prototiplerinin gösterildiği video çekiminden de anlaşılıyor ki iPhone 7 Pro şeklinde bir model tanıtılmayacak ve kullanıcıların asıl merakla beklediği tasarım farklılığı da yeni modellerde karşımıza çıkmayacak. Pek çok kullanıcı için hayal kırıklığı yaşatacağı düşünülen bu durum söz konusu olduğunda bunun iPhone 7 satışlarını ne kadar etkileyeceği ise henüz meçhul. Zira yeni Apple telefonun özellikleri de tasarımı gibi kayda değer farklılıklar içermiyorsa, uzun zamandır merakla bekleyen iPhone kullanıcıları için sonuç pek de beklenildiği gibi olmayabilir.

iPhone 7 çıkış, tanıtım tarihleri ya da fiyatları ile ilgili henüz net bir bilgi edinilmemiş olsa da Apple’ın pazarlama stratejileri göz önünde alındığında pek de makul bir fiyat beklememek gerektiği açık. Renk olarak prototipinde rose altın olarak gördüğümüz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri yine sızıntılara göre siyah renk bekleyenler için de sürpriz yapabilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *