iPhone 7 Türkiye'de satışa çıktı

Adından sıkça söz edilen yeni iphone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri dün gece 00.00 saatlerinden itibaren Türkiye'de satışa çıktı. Her yeni modeli büyük ilgi gören iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı satın almak isteyen meraklıları uzun kuyruklarla saatlerce sırada bekledi.

Teknoloji'nin devi Apple, yeni akıllı modeli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazları ile 13 Ekim'i 14 Ekim'e bağlayan gece saat 00.00 itibariyle Türkiye'de satışa sunuldu. iPhone 7 ve Plus modelleri satan mağazaların İstanbul, Bursa ve Ankara'daki merkez şubelerinde satışa çıktığını haberini alan yüzlerce kişi yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı satın almak için soğuk hava şartlarına rağmen saatlerce sırada bekledi. Hatta mağazanın Bursa'daki şubelerinde stokta bulunan iPhone 7'ler bir saat içerisinde bitti. Geniş hayran kitlesine sahip olan iPhone 7'nin Türkiye satış fiyatı ise 3 bin 249 TL'den başladı.

Gece saatlerinde başlayan yoğun ilginin ardından herkes akın akın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışı yapan mağazalara akın etti. Satışları beklendiği gibi oldukça iyi giden iPhone 7 için taleplerin yüksek olduğu ancak talepler doğrultusunda stokların yeterli olmayacağından endişe duyulduğu belirtildi. yüzlerce vatandaş, iPhone 7'yi ilk alan kişi olmak ve tükenmeden alabilmek için adeta birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. İlk iPhone 7 sahibi olan Ayhan Uzun adlı vatandaş, hem eşine hem kendisine iPhone 7 aldığını ve iPhone 7 sahibi olan ilk kişi olduğu için mutluluk duyduğunu dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *