iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ne zaman çıkacak? Lansmanı bugün!

Apple'in merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus isimli modelleri için bugün lansman yapılacak. Yeni iPhone modellerinin özellikleri ne olacak? Fiyatlar nasıl olacak? İşte detaylar...

Apple'in yeni görücüye çıkaracağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus isimli modelleri için bugün lansman yapılacak. Apple'in şimdiye kadar bilgi vermekten kaçındığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için birçok özellik iddiaları ortaya atıldı. Bugünki lansmanda merak edilen özellikler açıklanacak ve yeni cihazlar görüntülenecek. Milyonların merakla beklediği iPhone 7 lansmanını izlemek isteyenler ise canlı olarak Apple'in resmi internet sitesinden naklen takip edebilecek.

"7'sinde görüşürüz" sloganı ile ser verip sır vermeyen Apple firmasının belirlediği tarih sonunda geldi. TSİ 20:00'da gerçekleştirilecek lansman Mac'lerde Safari 6.0.5. ve yeni Safari sürümü ile OS X sürümüyle, iPhone, iPad ve iPod touch'larda Safariyle iOS 7.0 ve yeni sürümü ile takip edilebilecek. Hakkında pek çok sızıntılar ortaya çıkan iPhone 7'nin fiyatı yaklaşık 3 bin 750 TL olacağı iddia ediliyor.

Kulaklık girişi bulunmayacağı ortaya atılan en çarpıcı iddialardan biri oldu. Diğer bir iddiaya göre ise bu akıllı cihaz kablosuz sarj edilebilecek. iPhone 7'nin kamerası fotoğraf kameralarına taş çıkaracak hatta sollayacak. Ayrıca 1 GB RAM yerine 2 GB RAM olacak. Su geçirmez olduğu söylenen iPhone 7'nin alüminyumdan yapıldığı ve oldukça sağlam olduğu vurganıyor. Ayrıca cihazın Uzay Rengi olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *