iPhone 8 mi iPhone Edition mı? Yeni isim hangisi olacak?

Bitmek tükenmek bilmeyen iddialar bu sefer iPhone 8 özellikleri ile ilgili değil. Apple yeni telefonunu farklı bir isimle kullanıcılarına sunacak söylentisi başlamış durumda.

Her yıl eylül ayında Apple yeni iPhone telefonlarını tanıtır ancak bu sene teknoloji devinden bir yenilik bekleniyor ve aynı anda 3 telefon tanıtılacağı konusunda görüş birliği mevcut. Tanıtımı beklenen modeller iPhone 7S, 7S Plus ve iPhone 8. Ancak uzun süredir iPhone 8 ismiyle beklediğimiz telefon için bu sefer ortaya farklı bir isim atıldı ve Apple'ın yeni telefonunu iPhone Edition ismiyle piyasaya çıkaracağı belirtildi.

iPhone Edition modeli için üst segment bir telefon olmasının yanı sıra Apple Watch edition modeli ile de ismindeki uyum dikkat çekiyor. Kavisli ve AMOLED ekran, cam arka kaplama ve home tuşu olmayan bir model beklentisi içindeki Japonca bir site, çift kamera, kablosuz şarj gibi özelliklerin de test edildiğini söylüyor.

Yine iddialara göre iPhone Edition diğer modeller gibi hemen satışa sunulmayacak ve bir süre daha kullanıcılar heyecanla bekletilecek. Yıl sonu satışa sunulacağı tahmin edilen yeni iPhone için bakalım iddialar doğru çıkacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *