iPhone 8 Plus'da büyük problem! Şarj olurken patladı

Apple'ın yeni modeli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus yurt dışındaki pek çok ülkede 22 Eylül tarihinde satışa sunuldu. Ancak Tayvan'dan gelen bir iddiaya göre, iPhone 8 Plus şarj olurken patladı.

Apple'ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modeli,tüm dünya üzerinde çeşitli pazarlarda satışa sunuldu. iPhone'un yeni modelleri için sunulan ilk raporlara göre, küçük bir yazılım güncellemesi düzeltmesi haricinde herhangi büyük bir problem görülmedi. Ancak Tayvan'dan gelen bir iddia üzerine ülkedeki insanlar iPhone 8 Plus'ı satın almak için heyecan duymamaya başladı. Çünkü iddialara göre, iPhone 8 Plus modeli şarj olduğu sırada patladı.

Tayvan medyasında yer alan bir habere göre, Tayvan'ın Taıchung şehrinde yaşayan Wu isimli bir kadın, 23 Eylül'de satın aldığı altın renkli iPhone 8 Plus, 64 GB modelinin şarj olduğu esnada 3 dakika içinde cihazın patladığını iddia etti. Kadın, cihazı şarj ederken orjinal şarj aleti kullandığını belirtti.

Raporlara göre, söz konusu iPhone 8 Plus cihazı olan kadının, iPhone 4'ten bu yana iPhone kullanıcı olduğu ve ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını ortaya koyuyor. Tayvanlı medya, patlayan iPhone 8 Plus modelini soruşturma için fabrikaya gönderildiğini iddia etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *