iPhone 8 son teknoloji özellikler ile gelebilir

Teknoloji devi Apple her dakika hakkında yeni bir iddianın ortaya atıldığı iPhone 8 modeli ile ilgili yine farklı özellik haberleri ile gündeme geldi.

Teknoloji gündeminin hep en üst sıralarında yer alan Apple telefonlar, her yıl yeni çıkacak modeli hakkında gündemden düşmeyen iddialar ile haberlerde yer alır. Bu yıl da gelenek değişmedi ve iPhone 8 iddialarının ardı arkası kesilmedi. Son gelen iddialara göre iPhone 8 yenyeni teknolojiler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyormuş.

Her ne kadar dedikodu desek de bazı iddiaların Apple tarafından doğrulandığı da olmuyor değil. Kablosuz şarj özelliğinin iPhone 8'de olacağı doğrulandıktan sonra diğer özelliklerin de yeni akıllı telefonda olması mümkün. Touch ID teknoloji yerine iris tarayıcı olacağı belirtilen iPhone 8'de kullanıcılarına daha fazla güvenlik seçeneği sunmak istediği düşünülen Apple, yine iddialara göre OLED ekran ile de yeni telefonunu piyasayasürebilir.

IRIS TARAYICI NE İŞE YARAR
Touch ID'nin yerini alacak olan IRIS tarayıcı teknolojisi sayesinde kullanıcılar artık illaki parmaklarıyla dokunarak iPhone telefonlarını açmak zorunda değil. iPhone 8'de olması beklenen iris tarayıcı ile artık telefonu gözlerle açmak da mümkün olacak.
Eylül 2017'de tanıtılması beklenen iPhone 8 için daha ne gibi iddialar ortaya atılır bilinmez ancak o güne dek daha pek çok söylenti ile karşılaşacağımız kesin. Apple yetkilileri ise ara ara yaptıkları açıklamalarla bazı söylentileri doğrularken bazılarını da yalanlayacak ve bu sayede yeni iPhone 8 konsepti daha belirgin hale gelecektir..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *