iPhone 8 tasarımı yayınlanan görsellerle ortaya çıkıyor

Heyecanla beklenen Apple'ın yeni telefonu iPhone 8 görselleri cihazın tasarımı hakkında oldukça net bilgiler veriyor. Forbes yeni iPhone resimlerini yayınladı.

Her ne kadar tahmini görseller olarak düşünülse de merakla beklenen Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 görselleri oldukça ilgi gördü. Varsayımlara göre oluşturulan yeni iPhone 8 özellikleri arasında uçtan uca ekran dikkatleri çekiyor. Apple son telefonu iPhone 7 ile tasarımda belirgin hiç bir değişiklik yapmaması pek çok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmıştı. Oysa yeni telefonun sızıntılarında oldukça farklı bir telefon tasarımı ile karşılaşabileceğimizin sinyalleri veriliyor.

Forbes tarafından yayınlanan yeni cihazın görsellerine bakıldığında kamera, hoparlörler gibi bölümlerin telefonun üst kısmında yer aldığı görülürken, bunların iPhone 8'de özel bir şekilde çerçevelendiği de gözlerden kaçmıyor. Touch ID ile ilgili de bir takım değişiklikler bulunuyor. Görsellerde 5.8 inçlik iPhone 8'in parmak okuyucusu tam olarak netleşmemiş olsa da cihazın sağındaki güç anahtarında bir parmak izi okuyucu olduğu iddiaları bulunuyor.

Öngörülere göre geliştirilen yeni iPhone 8 modeli hakkındaki iddialar bitmek tükenmek bilmezken tüm teknoloji meraklıları Apple'ın önümüzdeki aylarda yapacağı lansmanı dört gözle bekliyor. Tüm detayları ile tanıtılacak olan iPhone 8 için iPhone 7'den sonra beklentiler oldukça fazla. iPhone 6'nın ardından tasarım değişikliğine gitmeyen şirket bakalım iPhone 8 ile kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *