Iphone 8 Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak? Belli oldu

Apple'ın 12 Eylül tarihinde tanıtımını yaptığı yeni modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın Türkiye'ye geleceği tarih belli oldu.

Apple'ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Danimarka, Belçika, Avustralya, Kanada, Avusturya, Finlandiya, Almanya, Fransa, İrlanda, İtalya, Hong Kong, Lüksemburg, Hollanda, Meksika, Norveç, Yeni Zelanda, Portekiz, Singapur, Porto Riko, İsveç, İspanya, Tayvan, İsviçre, Birleşik Krallık, BAE, ABD ve ABD Virgin Adaları'nda 15 Eylül Cuma gününden itibaren ön siparişe açıldı ve 22 Eylül Cuma tarihinde ise satışa sunulmuştu.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri Türkiye'de 13 Ekim'de ön siparişe çıkacak. 20 Ekim tarihinde ise satışa sunulacak. Yarından itibaren ön sipariş verilebilir ve 20 Ekim'den itibaren mağazalardan satın alınabilir. Uzay grisi, altın rengi ve gümüş rengi seçenekleri ile 64 GB ve 256 GB kapasiteli modeller şeklinde, 699 ABD Doları fiyatıyla App Store ve Apple.com da öte yandan Yetkili Satıcıları ve seçkin iletişim operatörlerinde bulunacak.

Apple tarafından farklı renklerde deri ve silikon kılıflar dahil olmak üzere tasarlanan aksesuarlar 169 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Renk uyumlu metalik Lightning Dock'lar ise 299 TL'den satışa sunulacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *