iPhone 8'in tasarımı nasıl olacak? Yeni iddialar ortaya atıldı!

Yeni iOS model iPhone 8'in tasarımı konusunda bir takım yeni iddialar ortaya atıldı. Yeni iPhone 8'in tasarımının iPhone 4 ile benzer özellikler taşıyacağı öne sürüldü. iPhone 8'in tasarımı merak edilirken, iPhone 4'e benzeyecek olması kafaları karıştırdı.

2017'de Onuncu yılını kutlamaya hazırlanan Facebook, bu kutlamaya özel olarak iPhone 8'in muhteşem tasarımı ile meraklılarına sunulacağı bilgisi alındı. Önümüzdeki yıl yeni iOS model iPhone 8 için model hazırlıkları hızla devam ederken ortaya çok ciddi bir iddia atıldı. Özellikle son senelerce aynı tasarımın değiştirilerek sürekli bir sonraki modelde kullanılması Apple tarafından eleştirlere maruz kalmıştı. Ancak alınan yen bilgilere göre yeni iOS model iPhone 8 tasarımının iPhone 4 modelinin tasarımı ile benzeyeceği söylentileri ortaya çıktı. Onuncu yıla özel olarak iPhone 8'i merakla bekleyenlere iPhone 4 benzeri bir model sunulacağı tahmin ediliyor.

Bu iddialar kulağa biraz ilginç gelmiş olabilir. Ancak iPhone'un Onuncu yılında böyle bir sürpriz yapacağı olanağı oldukça yüksek. Peki bu durumu iPhone meraklıları nasıl karşılayacak? iPhone 8'in eski modeli iPhone 4'e benziyor olması hoş karşılanacak mı? iPhone 8 satışlarını nasıl etkileyecek? iPhone 4'ün metalik çerçevelerinin ve arka cam yüzeyinin iPhone 8'de örnek alınacağı söyleniyor. Her ne kadar iPhone 4'ten benzerlikler teşkil etse de iPhone 8'in tasarımı ve özellikleri Onuncu yıla özel olarak mükemmel olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *