iPhone servis hizmetlerine zam geldi!

Apple, iPhone'un servis fiyatlandırmasında değişiklik yaptı. Ekran onarım ücretlerine zam geldi. Bu değişikliğin ardından iPhone'un ekranını değiştirmek için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği büyük merak konusu oldu. İşte detaylar...

Apple, yeni akıllı telefonları iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile teknoloji dünyasının odak noktası haline geldi. Servis hizmetlerinde fiyat değişikliğine giden Apple'ın bu hamlesinin kullanıcıları üzeceği tahmin ediliyor. Özellikle de cihazının ekranı kırılan kullanıcıların artıştan nasibini alacağa benziyor.

iPhone ekran değişim ücretlerine Apple'ın zam yaptığı iddia ediliyor. Yeni ekran değişim ücretlerine göre, iPhone 8 modeli için ekran onarımı 629 TL, iPhone 8 plus modeli ekran onarımı için 719 TL ücret belirlendiği söyleniyor. Özellikle de Apple, 100 TL'lik fark ile en büyük zammı iPhone 6s ve iPhone 7 serisine uygulamış durumda.

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin ekran değişim ücretlerinde ise yalnızca 20 TL'lik artış yapıldı. Henüz iPhone X modelinin ekran değişim ücreti bilinmiyor olsa da, tahminlere göre cihazın ekran değişim ücreti bin liranın üzerinde olacağı düşünülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *