iPhone X Türkiye satış fiyatı dudak uçuklattı!

Merakla beklenen Apple'ın yeni modeli iPhone X'in Türkiye satış fiyatı açıklandı. Üst düzey özelliklere sahip olan ve çerçevesiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken iPhone X Türkiye fiyatı 64 GB ve 256 GB için ne kadar?

Apple'ın muhteşem özelliklere sahip ve çerçevesiz tasarımı ile merak edilen iPhone X modelinin Türkiye fiyatı resmen belli oldu. 64 GB ve 256 GB hafıza seçenekleri ile birlikte satışa sunulan iPhone X modelinin fiyatı adeta dudak uçuklattı.

ABD'li teknoloji devi şirket Apple'ın 3 Kasım'da satışa sunmayı beklediği iPhone X'in Türkiye'deki satış fiyatı açıklandı. iPhone X, ABD'de 1000 dolarlık satış etiketi ile piyasaya çıktı. Apple'ın ABD ile Türkiye satış poitikaları karşılaştırıldığında iPhone X modelinin yaklaşık 6 bin TL'den satışı yapılacağı tahmin ediliyor. iPhone X 64 GB modeli 6 bin 99 TL'den, iPhone X 256 GB hafızaya sahip modeli ise 6 bin 899 TL'den satışa sunulacağı bekleniyor.

Ülkemizde neredeyse gelmiş geçmiş en pahalı akıllı telefonlardan biri olarak bahsedebileceğimiz iPhone X'in, aksesurları da Apple'ı tercih edenler için oldukça yüksek fiyattan bir giriş yapıyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *