» 
 

İrem Derici son hali ile takipçilerine pes dedirtti

Kilo veren İrem Derici son hali ile takipçilerini şaşkına çevirdi. Bir deri bir kemik kaldığı görülen ünlü şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda görülen kilo vermiş hali ile hayranlarını şoka uğrattı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son haii ile İrem Derici zayıflamış ve hatta bir deri bir kemik kalmış görünüyor. Bu hali de ünlü şarkıcı Derici'inin hayranlarını oldukça üzdü. Yaptığı Instagram paylaşımında bir spor salonunda görünen İrem Derici, ağırlık kaldırırken paylaştığı pozu ile dikketleri üzerine çekti.

İrem Derici'nin son halini gören takipçileri kendisine artık e zayıflamamasını söyleseler de ünlü şarkıcının pek durmaya niyeti yok. Yazdan beri verdiği kilolarla forma girmesine rağmen spor salonlarından çıkmadığı görülen Derici bir taraftan da Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile yaşadığı mutlu birliktelik ile magazin gündeminden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde yine sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan İrem Derici Lider Şahin ile yaşadığı aşkın ne kadar büyük olduğunu ona yazdığı not ile gözler önüne sermişti. İrem Derici sevgilisinden aldığı çiçeklerin de fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmemişti.

irem derici lider şahin

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *