» 
 

İrem Derici yeni yılın ilk klibini 31 Aralık gecesi saat 00.00'da sunacak

Ünlü şarkıcı İrem Derici, hayranlarına gerçek bir yılbaşı hediyesi vermeye hazırlanıyor. Bana Hiçbir Şey Olmaz adlı şarkısına klip çeken Derici, yeni yılın ilk klibini 31 Aralık gecesi saat 00.00'da yayınlayacak.

Şarkıcı İrem Derici, hayranlarına gerçek bir yılbaşı hediyesi verecek. En çok sevilen parçaları arasından "Bana Hiçbir Şey Olmaz" şarkısına klip çeken İrem Derici, yeni klibini 2017'nin ilk klibi olarak 31 Aralık gecesi saat 00.00'da yayınlayacak.

31 Aralık yılbaşı gecesi Ankara'da Vogue İncek Hotel'de sahne alacak olan Derici, Bana Hiçbir Şey olmaz adlı şarkısının ilk klibini burada hayranlarına sunacak. Yeni yıla girildiği dakikalarda ise hem barkovizyondan hem de aynı anda YouTube ile NetD kanalı ile tüm TV kanallarında yayınlanacak.

Hayranlarının yoğun istekleri doğrultusunda Bana Hiçbir Şey Olmaz şarkısının klibini Amsterdam'da 4 günde çeken İrem Derici, kısa film tadında bir klibi izleyicilerine sunacak. Amsterdam görüntülerinin yer aldığı klipte, yönetmenliğini üstlenen Umut Eker, Derici'ye klipte oyuncu olarak da katkıda bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *