» 
 

İrem Derici'nin sağlık durumu ile ilgili doktorundan yeni açıklama!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, son dönemlerde verdiği aşırı kilolar ile dikkatleri üzerine çekmişti. Mide rahatsızlığı nedeni ile tedavi gören Derici, dün hastanede yoğun bakıma alındı. Şarkıcının sağlık durumu ile ilgili doktorundan açıklama geldi.

Son haftalarda aşırı zayıflığı ile dikkatleri çeken İrem Derici, geçtiğimiz günlerde mide rahatsızlığı şikayeti ile hastanede tedavi görmeye başlamıştı. Ancak Derici, rahatsızlığı nedeni ile yoğun bakıma alındı. İrem Derici'nin sağlık durumuyla ilgili bugün öğle saatlerinde açıklama yapan Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, ünlü sanatçının herhangi bir kalp sıkıntısı olmadığını dile getirdi.

Prof. Dr. Reha Baran, İrem Derici'nin ciddi bir sıkıntısı olmadığını, önümüzdeki 48 saatin hastanın durumu ile ilgili yol göstereceğini söyledi. Derici'nin iştahının gayet iyi olduğunu, kilosunun beklendiği kadar olduğunu ve hergün sıvı alacağını ifade etti.

İrem Derici Anoreksiya olabilir mi? Sorunu yanıtlayan Baran, hastanın durumunun Anoreksiya ile bir bağlantısı olmadığını, keza İrem Derici'nin solunum problemi olduğunu ve Anoreksiya'da solunum yetmezliği probleminin olmadığını söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *