» 
»
 

Irmak Kupal'ın babası eşini ve kızını bıçaklayarak öldürdü

Geçtiğimiz sene ekim ayında Müge Anlı'nın programında aydınlatılan cinayet olayında istismara uğrayarak öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal'ın babası Bilal Kupal, eşini ve diğer kızını bıçakladı. Karısı ve kızı ölen Kupal, kendisi de intihar girişiminde bulundu.

Müge Anlı'da geçtiğimiz yıl ekim ayında 4 yaşındaki Irmak Kupal cinayeti Himmet Aktürk itirafıyla tüm Türkiye'nin gözleri önünde aydınlanmış, küçük kızın istismara uğradıktan sonra boğularak öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Bu sefer de küçük Irmak'ın babası dehşet saçtı. 44 yaşındaki baba Bilal Kupal, iddiaya göre 27 yaşındaki eşi Suriye Kupal ve daha sonra 10 yaşındaki kızı Ayşe Kupal'ı bıçaklayarak öldürdü. Saat 19.00 sıralarında meydana geldiği belirtilen olayın ardından kendisini de çeşitli yerlerinden bıçaklayan Bilal Kupal, çevredekilerin ihbarı ile gelen sağlık ekipleri tarafından Alaşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Henüz bilinmeyen bir nedenle evde başlayan tartışmanın ardından cinnet getirerek karısını ve kızını bıçaklayan Bilal Kupal'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve hastaneden çıkarılmasının beklendiği belirtiliyor. Cinayetin gerçekleştiği evi Manisa'da bir iş adamı, bulundukları mahalleden uzaklaşmaları için aileye hediye etmişti.

2016'nın 14 Ekim'inde Manisa Alaşehir'de kaybolan Irmak Kupal, günlerce Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınmış ve olayla ilgili pek çok kişi ile görüşülmüştü. Ancak minik Irmak'a ne olduğu bir türlü ortaya çıkmamıştı. Son olarak programa katılan mahalledeki komşulardan hurdacı Himmet Aktürk'ün kendisine sorulan sorulara çelişkili cevaplar vermesi üzerine şüpheler üzerinde toplanmış ve Irmak Kupal'ın onun tarafından kaçırıldığı kendi itirafıyla ortaya çıkmıştı. Ardından uzun süre küçük kızı nereye gömdüğünü hatırlamayınca aramalar da bir kaç gün sürmüştü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *