» 
 

İş adamı Serdar Bilgili'ye bir babalık davası daha!

Türk iş adamı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün eski başkanı Serdar Bilgili'ye bir babalık davası daha! Bodrum'da bir doğum günü partisinde tanıştığı Ivy Sims'in hamile olduğunu öğrenen Bilgili, çocuğu reddetti! Aylık 10 bin lira nafaka ödeyecek!

Beşiktaş Kulübü’nün eski başkanı işadamı Serdar Bilgili’ye milli atlet Melahat Kokalp’den sonra ABD’li güzellik ve makyaj uzmanı Ivy Sims de babalık davası açtı. DNA testi isteyen Ivy Sims, çocuğuna hamile kaldıktan 2 hafta sonra Serdar Bilgili’nin başka biriyle evlendiğini öğrenince oldukça üzüldüğünü ve davalının kürtaj olma isteğini inancı gereği kabul etmediğini belirterek bebeği doğurduğunu açıkladı. Davalı, olayın gizli kalması 2033 yılına kadar her ay 3 bin dolar olmak üzere 17 sene boyunca ödeme yapmayı kabul etmesi için bir anlaşma gönderdiğini belirten Ivy Sims, 200 bin lira doğum masrafı ve kızı için aylık 10 bin nolar nafaka istediğini belirtti.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan davaya göre Ivy Sims ve Serdar Bilgili, 2012 Haziran ayında Seren Shvo adlı ortak arkadaşları sayesinde Bodrum’da bir doğum günü partisinde tanıştılar. Serdar Bilgili Amerika’ya gittiği zaman Los Angeles’ta yaşayan Ivy Sims ile arkadaşlıklarını devam ettirdiler. Bilgili ile başka ülkelerde de buluşan Ivy Sims, 2015’in Şubat ayında hamile olduğunu öğrendi. Fakat bunu öğrenen Bilgili, çocuğu istemediğini ve kürtaj olmasını istediğini söyledi. Kürtaj sonrasında tüm masrafların ve ihtiyaçların karşılanacağını belirten Bilgili, hayatı ve işiyle ilgili her tür desteği sağlayacağını söyledi.

Birbirleriyle yazıştıkları mesajları, hastane faturalarını, doktor raporlarını ve çocuğun doğum bilgilerini¬ delil olarak mahkemeye sunan Ivy Sims’in avukatı “Müvekkilim 26 Kasım 2015 günü bebeğini dünyaya getirmiştir. Bu sırada ise davalanın tavırlarında değişiklikler olmuş ve daha önceden çocuğu doğurduğu takdirde ilişkisini tamamen koparacağını söyleyen davalı, mahkeme dışı yollarla bu durumu çözmeye çalışmıştır. Müvekkilimin gönderdiği anlaşmayla çocuğunu kabul eden davalı, aslında bu durumun ortaya çıkmaması için çaba göstermektedir” dedi.

Serdar Bilgili’ye başkaları tarafından birden fazla kez babalık davası açılmış ve bu haberler birçok kez gazetelerde yer almıştı. Mahkeme ise babalık davasında Bilgili’nin çocuğuna 10 bin lira nafaka ödemesine karar vermişti. Ivy Sims’in avukatı “Bu durumda davalının geleceği düşünmeden birlikte olduğu kişilerden sahip olduğu çocukları inkâr etmeyi alışkanlık haline getirmiş olduğu çok açık” dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *