» 
»
 

İsmail Köybaşı Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı

Milli futbolcu İsmail Köybaşı Beşiktaş’la sözleşmesinin sona ermesinin ardından Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayarak resmen sarı lacivertli oldu.

Geçtiğimiz Haziran ayı içinde hakkında İspanya’nın La Liga takımları arasında yer alan Espanyol’un takibinde olduğu ve menejeri ile görüşmelerin yapıldığı yönünde haberler çıkan İsmail Köybaşı transferi yapılan imza töreniyle resmiyete kavuştu. Kulüp genel sekreteri Mahmut Uslu, Ülker Stadı’ndaki tören sırasında yaptığı konuşmada İsmail’in Türkiye’deki en iyi sol beki olduğunu belirtti. İspanyol takımla anlaşmanın sağlanamadığını öğrendiklerinde hemen harekete geçtiklerini belirten Uslu, 2-3 gün içerisinde transferi gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sarı lacivertli kulübe en iyi sol beki aldıklarını ifade eden Uslu, İsmail Köybaşı’nın hem iyi bir sporcu hem de bir beyefendi olduğunun altını çizerek Fenerbahçe Kulübü’nde başarılı olacağına inancını dile getirdi.

İmza töreninde konuşan 26 yaşındaki futbolcu İsmail Köybaşı ise profesyonel olarak futbolculuk kariyerinin ikinci yarısına başladığını belirtti ve bunu da verimli bir şekilde devam ettirmek isteğinde olduğunu vurguladı. Futbol oynama isteğini Fenerbahçe’nin sahiplenici tavrının harekete geçirdiğini ifade eden Köybaşı, Fenerbahçe’de olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu da dile getirdi. Köybaşı, “Burada olmaktan gururluyum” dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *