» 
»
 

İstanbul Avcılar metrobüs durağında patlama

Sabah saatlerinde İstanbul Avcılar’da bulunan metrobüs durağında küçük çaplı bir patlama meydana geldi. Avcılar’daki patlama nedeni henüz belirlenemezken, olayda ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi.

İstanbul Avcılar metrobüs durağında sabah 08.00 sıralarında bir patlama oldu. Küçük çaplı patlamanın iddiaya göre çöp kutusuna bırakılan bir poşet nedeniyle gerçekleştiği belirlenirken, olay yerine bomba imha uzmanları ve yaralı ihtimaline karşı sağlık ekipleri de sevk edildi.

Avcılar metrobüs durağındaki patlama sırasında ölen ya da yaralanan olmadı. Bomba imha ekipleri ise patlamanın nedenine ilişkin çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin de hazır bulunduğu patlamanın meydana geldiği alanda delil toplandı.

Çöp kutusuna bırakılan poşetten kaynaklandığı iddia edilen patlamaya ilişkin incelemeler sürerken, polis poşeti bırakan şahsın yakalanması için çalışma başlattı. Metrobüs durağındaki patlama sonrasındaki görüntüler ise kameralara yansıdı.

İstanbul’da bu sabah etkili olan yoğun sis ise ulaşımı olumsuz etkilerken, görüş mesafesinin azalması sürücülere zor anlar yaşattı. Uçak seferleri iptal edilmedi.

İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan sis, trafikte seyreden sürücülere zor anlar yaşattı. Sabah işe gitmek için evinden çıkan vatandaşlar, beyaz sürprizle karşılaştı. Sisin işe gidiş saatine denk gelmesi, trafiği olumsuz yönde etkiledi. Atatürk Havalimanı’nda da etkili olan sis uçuş seferlerini etkilemedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *