» 
»
 

İstanbul Bağcılar'da banka soygunu

Bağcılar'da bir banka şubesine giren silahlı şahıs, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip bir miktar parayı çalarak kayıplara karıştı.

İstanbul Bağcılar'da banka şubesine giren silahlı bir kişi, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra bir miktar parayı alarak ortalıktan kayboldu. Olaydan alınan bilgilere göre, olay Bağcılar'ın Yıldıztepe Mahallesi'nde yer alan bir banka şubesinde gerçekleşti. Saat sabah 09.30 sıralarında olan olayda, banka şubesine gelen iki kişiden biri banka kapısında gözcülük yaparken, diğer şahıs ise maskesi ile elinde silahı ile bankaya girdi.

Maskeli ve silahlı şahıs banka şubesine girerek önce banka şuıbesinde görevli güvenliği etkisiz hale getirdi. Ardından vezneye yönelen silahlı soyguncu, vezne görevlisine silahını doğrultarak bir miktar parayı aldı. Soyguncu ve banka önündeki gözcü olay yerinden yaya olarak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek, hırsızların eşkalini tespit etti.

Soyguncuların çaldığı paranın miktarı henüz belirlenemezken, soyguncuların biran önce yakalanması için geniş çaplı arama başlatıldığı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *