» 
»
 

İstanbul için Meteoroloji'den kritik uyarı!

İstanbullular için Meteoroloji'den uyarı üstüne uyarı yapılıyor. Yağışların devam ettiği İstanbul'da, hava sıcaklıklarının da düşmesi bekleniyor. Yerel olarak etkili olacak yağmur nedeniyle, ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşım aksamaları konusunda uyarılar geliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahminlerine göre, yurdun kuzey kesimleri ile Doğu Akdeniz bölgesi parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. İstanbul, Marmara'nın doğu kesimleri, Tekirdağ, Balıkesir'in kuzey çevreleri, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ve gece saatlerinde Yozgat ile çevrelerinin, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Diğer yerlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İstanbul'da etkisini sürdüren yağışların, sabah saatlerinde İstanbul Avrupa Yakası, Zonguldak, Kocaeli ve Bartın çevreleri ile öğle saatlerinden sonra Giresun, akşam saatlerinde Trabzon ve Rize'nin doğu ilçeleri ile Beşikdüzü çevrelerinin yerel olarak kuvvetli olarak görülmesi bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *