» 
»
 

İstanbul Kağıthane'de kundaklama: 6 araç cayır cayır yandı

Kağıthane'de Çağlayan Mahallesi'nde park halindeki 6 araç henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından kundaklandı. Mahallede büyük panik yaşatan kundaklama olayı mahallelinin ve araç sahiplerinin yanan araçları söndürmesiyle son buldu.

İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesi, Fuzuli Sokak'ta gece 03:00 sıralarında  gerçekleşen bu olayda, mahallelinin iddialarına göre sokak içerisindeki 6 araç park halinde iken kundaklandı. Yangını fark eden mahalle sakinleri ve araç sahipleri, yangına ilk müdahaleyi yangın tüpleri ve taşıdıkları kova kova sular ile söndürmeye çalıştılar. Öte yandan mahallelinin ihbarı üzerine polis ekipleri ve itfaiye olay yerine geldi.

İtfaiye ekipleri yanan araçları söndürmek için gelmişlerdi ki, mahalle sakinleri kundaklanan araçları söndürmüştü. İtfaiye olay yerinden yangının söndürüldüğünü fark edince ayrıldı. Kundaklanan araçlarda ve Fuzuli Sokak'ta  yapılan incelemeler sonucunda araçları kundaklayanlara dair herhangi bir ize rastlanmadı. Yalnız olay yerine yakın bir yerde boş benzin bidonları olayın kundaklama olduğu bilgisini kesinleştirdi. Güvenlik şeridinin çekildiği sokakta, zırhlı araçlar tetikte bekledi. Güvenlik güçleri araçları kundaklayan kişi veya kişilerin bir an önce yakalanmaları için geniş kapsamlı çalışmalar başlattı. Olay ile ilgili açılan soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *