» 
»
 

İstanbul Küçükçekmece'de çöpten erkek cesedi çıktı

İstanbul'un Küçükçekmece semtinde Barbaros caddesi üzerinde bulunan bir çöp konteynırında halıya sarılmış vaziyette erkek cesedi bulundu. Cinayete kurban gittiği düşünülen kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgilere erkek cesedi gece saat 01:30 sularında Küçükçekmece, Barbaros Caddesi üzerinde çöpleri toplayan temizlik işçileri tarafından bulundu. İşçiler önce konteynır içerisindeki halıyı çöp kamyonuna atmak için kaldırmış ancak halıyı kaldırdıklarında kanlar içerisinde olduğunu far edince de polise ihbarda bulunmuşlardı. Olay yerine gelerek incelemede bulunan ekipler halının içerisinde bağlı halde bir erkek cesedi olduğunu tespit etti. Yapılan tespit üzerine olay yerine Cinayet Büro Amirliği’ne bağlı ekipler sevk edildi.

Konusunda uzman ekiplerce yapılan araştırmalar neticesinde halıya sarılarak konteynıra atılan erkek cesedinin Ethem D. isimli bir şahsa ait olduğu tespit edildi. İddialara göre Ethem D. Henüz neden olduğu belirlenemeyen bir sebeple iki kişi ile tartışmış bu tartışmanın neticesinde de öldürülmüştü. Ethem D.’yi öldürdüğü düşünülen iki kişi olay yerine yakın bir noktada kıstırılarak göz altına alınarak daha sonrasında ifadeleri alınmak üzere Cinayet Büro Amirliği’ne sevk edildi.

Ethem D.’ye ait olduğu tespit edilen ceset ile olay yerinde yapılan incelemelerin tamamlanmasının ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Yenibosna’da bulunan Adli Tıp morguna gönderildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *