» 
»
 

İstanbul Sokakları 9. bölüm fragmanı 13 Haziran'da final yapıyor!

Henüz 9. bölüm ile ekranlara gelmesi beklenen İstanbul Sokakları 9. son bölüm 2. fragmanı da yayınlandı ve izleyicilere şok final kararını duyurdu. İşte 13 Haziran pazartesi günü final bölümü ile ekranlara gelecek İstanbul Sokakları'ndan detaylar.

Zengin erkek, fakir kız hikayesinin çok farklı bir versiyonu ile karşımıza çıkan İstanbul Sokakları oyuncuları ile dikkatleri çekmişti. Başrollerde Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Naz Elmas ve Rıza Kocaoğlu’nun bulunduğu İstanbul Sokakları dizisinin hüzünlü konusu da seyirciler tarafından beğenilmiş olmasına rağmen istenilen reytingi elde edememiş olacak ki 9. bölümü ile final yapma kararı alındı. Peki İstanbul Sokakları dizisinde konu neydi?

Nazlı ( Gizem Karaca) ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren ancak doğuştan kalp büyüme hastalığı olan temiz bir kız. Onu hayattan koparan bu kötü hastalığın tedavisi ise yalnızca başka bir kalp nakli ile mümkün. Bu durumu bilen babası Nazlı’ya bu konuyu hiç söylemez. Fırat ise zengin bir iş adamı ve Nazlı bir gün tesadüfen karşılaşmaları sonucunda birbirlerine aşık olurlar. Ne var ki aşklarını istedikleri gibi yaşayamazlar çünkü Nazlı'nın bir an önce kalp nakli olması gerekmektedir. Nazlı'nın babası kızının bu durumuna dayanamaz ve kızının hayatını kurtarabilmek için daha önceden kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımın arabasının freni ile oynayarak kaza yapmasını ister. Kazada kendisi de araçta bulunan Refik ağır yaralanır ancak Fırat'ın annesi hayatını kaybeder. Beklenen kalp nakli bu sayede gerçekleşir ve Nazlı'nın hayatı kurtulur.

Fırat bir türlü annesinin gerçek katilinin Refik olduğunu anlayamaz ve hatta Nazlı'nın babası olduğunu bile sonradan öğrenir. Olaylar zinciri gelişir ve aralarındaki aşk sonunda iyice büyüyen Fırat ve Nazlı ekranlara gelecek son bölümde birbirlerinden ayrılamayacaklarını anlarlar. Ancak Refik bu ilişkiye karşıdır. Onların bir araya gelmesine asla razı gelmez. İstanbul Sokakları 9. son bölümde Nazlı'ya olan duygularını Refik'e de anlatan Fırat oldukça sert bir tepkiyle karşılaşır. Bu işin sonunda Fırat gerçekleri öğrenecek mi merakla beklenmekte.

İstanbul Sokakları 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve herkesi şaşırtan final kararı ile olayların hangi yöne gideceği ve dizinin nasıl biteceği merak konusu oldu. İstanbul Sokakları son final bölümü ile 13 Haziran Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yerini alacak...

Sevilerek izlenmekte olan İstanbul Sokakları final yapıyor ve herkes merakla dizinin nasıl biteceğini merak ediyor. Fırat annesini öldüren kişinin Refik olduğunu öğrenecek mi? Annesinin kalbinin Nazlı'da attığını bilecek mi? Cemil'i nasıl bir son bekliyor? Hepsi için 13 Haziran İstanbul Sokakları fragman ve final bölümünü izleyin.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *