» 
 

İstanbul Valiliği KPSS’siz 700 bekçi alacak! İşte başvuru şartları

İstanbul Valiliği KPSS şartı olmadan lise mezunu 700 bekçi alacağını açıkladı. Bekçi kadrosuna girebilmek için başvuru şartları, gereken evrak ve yapılacak sınava dair detaylar haberimizde…

Bölgedeki istihdamı arttırmak adına kolları sıvayan İstanbul valiliği çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere bünyesine 700 bekçi alacağını duyurdu. Başvuru için ilk aşamada T.C. vatandaşı olmak, lise ve dengi okul mezunu olmak, en az 1 yıldır İstanbul'da ikamet etmek, askerliğini yapmış ve 30 yaşını aşmamış olmak, görevini engelleyecek sağlık engeli bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak ve en az 1.67 cm boyunda olmak gerekiyor.

Ayrıca adayların, nüfus cüzdanı fotokopisi, Okul diploma veya tasdiknamesi aslı veya kurumca tasdikli örneği, Askerlik durum belgesi, 6 adet fotoğraf, Adli sicil belgesi, istenmesi durumunda lisede hazırlık okuduğuna dair bir belgeyi ilgili birimlere sunarak başvurmaları gerekmekte. Başvurular 16 Şubat - 25 Şubat 2017 tarih aralığında İlçe Emniyet Müdürlüklerine şahsen yapılacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *