» 
»
 

İstanbul'da 4 katlı bina alevlere teslim oldu

İstanbul'un Üsküdar semtinde bulunan bir apartmanın en üst katındaki yangın kısa sürede tüm binayı sardı. Büyük korku yaşanmasına neden olan yangın yan binalara da sıçrarken,yangın itfaiyenin saatler süren çalışması sonucunda güçlükle kontrol altına alındı.

İstanbul Üsküdar’da bir binanın en üst katında başlayan yangının kısa sürede yayılması ile korku dolu saatler yaşandı. Bitişik binalara da sıçrayan yangının başladığı apartman sakinleri kendi imkanları ile çıkmayı başarırken şans ederi ölen ya da yaralanan olmadı.

Alınan bilgilere göre, yangın Çavuşdere Caddesi’nde 4 katlı bir apartmanın bölümünde başladı. Geçtiğimiz akşam saat 22.00 sularında neden çıktığı henüz belirlenemeyen yangın kısa sürede büyüdü. Mahallade panik yaşanmasına sebep olan yangının ihbar edilmesi üzerine olay yerine Anadolu yakasındaki birçok ilçeden itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken alevler kısa sürede tüm binayı sardı.

Yan binalarada sıçrayan alevler itfaye ekiplerine zor saatler yaşattı. Yaklaşık 1,5 saatlik hummalı çalışma neticesinde kontrol altına alınan yangında, apartman sakinlerinin son anda kendi imkanlarıyla binadan çıkması olası bir faciayı önledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *