» 
»
 

İstanbul’da bir metrobüste şırıngalı saldırı iddiası

Mecidiyeköy metrobüs durağından metrobüse binen Ercan Paksoy adlı bir yolcu iddiaya göre, hemşire olduğu belirtilen S.H. isimli kadının şırıngalı saldırısına uğradı.

Mecidiyeköy’den metrobüse binen Ercan Paksoy iddialara göre, Paksoy yerine oturduktan sonra yanındaki bayanın kendisini iteklemeye başlamış ve sonrada bacağımda bir ağrı hissetmiş. Başta ne olduğunu anlamadığını vurgulayan Paksoy, bacağında bir enjektör olduğunu gördüğünü, bayana neden batırdın diye bağırdığında da bayanın kendisine cevap vermediğini kaydetti.

Yaşadığı olayın şokunu atlatınca yanına S.H. yi de alarak Edirkapı durağında inip durumunu sivil polislere aktardığını belirten Paksoy, polis merkezine gittikten sonra iğneden hastalık kapma ihtimaline karşı araştırma yapılmasını istediğini, kontrollerde enjektörün boş olmasına karşın iğneden hastalık kapma olasılığına karşın sağlık taramalarının devam etmekte olduğunu ifade etti.

BANA AİDS Mİ BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMASINDAN KORKTUM

Ercan Paksoy, “Bayan gayet rahat ve soğuk kanlıydı. Ben hemşireyim dedi. Daha sonra beraber karakola gittik. Enjektörü görünce benim aklıma direk AİDS hastalığı geldi. Bana AİDS mi bulaştırmaya çalışıyor acaba diye düşündüm. Karakola gittiğimizde beni direk hastaneye gönderdiler. Enjektör kullanılamamış ama belki önce başkasına batırıp sana sana batırılmıştır dedi doktorlar. İğne incelenmek üzere adli tıpa gitti. Sonuçların 6 ay sonra geleceğini söylediler” ifadelerini kullandı. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *