» 
»
 

İstanbul'da dev uyuşturucu operasyonu: 90 kişi gözaltına alındı

İstanbul'da bin 500 polisin katılımı ile gerçekleştirilen geniş kapsamlı uyuşturucu operasyonunda 90 kişi gözaltına alındı ve yaklaşık 50 kilogram uyuşturucu ele geçirildi.

İstanbul'da bin 500 polis ile düzenlenen geniş kapsamlı uyuşturucu operasyonunda 90 şüpheli gözaltına alındı ve operasyonda 50 kilogram civarında uyuşturucu madde ele geçirildi.

İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri koodinesinde İstanbul Gaziosmanpaşa'ya bağlı Sarıgöl ve Bursa Mahallesi'ndeki yüz adrese yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Terörle Mücadele, Çevik Kuvvet, Özel Harekat ile polis helikopterlerinin de destek verdiği uyuşturucu operasyonunda 90 şüpheli kişi gözakltına alındı. Öte yandan operasyonda yaklaşık 50 kilogram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Operasyon kapsamında ele geçirilen uyuşturucu maddeler İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki basın mensuplarına gösterildi. Öte yandan düzenlenen operasyona büyük katkılar sağlayan narkotik köpekler Fırtına ile Maya da basın mensuplarının ilgi odağı oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *