» 
»
 

İstanbul'da kaybolan 3 genç Antalya'da bulundu!

İstanbul'da esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan ve son olarak Bursa'da görülen, 16 ile 17 yaşlarında olan 3 genç Antalya'da bulundu.

İstanbul'da kaybolan ve en son olarak Bursa'da görülen, yaşları 16-17 olan 3 genç Antalya'da bulundu. Kabataş Lisesi'nde okuyan 16 yaşındaki Eray Aygün, berber çırağı olan 17 yaşındaki Harun Alkan ve eczacı kalfası olan 17 yaşındaki Cemil Yosun, yılbaşından hemen sonra ailelerinin haberi olmadan evlerinden ayrıldı. İlkokul arkadaşı olan üç çocuğun aileleri, çocuklarının eve gelmemesi üzerine meraklanarak polis merkezine gidip kayıp başvurusunda bulundu.

Kayboldukları günden üç gün sonra kayıp afişi hazırlayan aileler, sosyal medya hesaplarından da kayıp ilanını paylaştılar. İlanı verdikleri günün ertesi sabahı kayıp çocukların görüldüğü bilgisi Bursa'dan ailelere ulaştı. Zaman kaybetmeden yola koyulan aileler, Bursa'da sokak sokak gezerek AVM'lere ve otobüs duraklarına çocuklarının fotoğrafını astı.

İhlas Haber Ajansı'nın yayınladığı haberin ardından Antalya'da ikamet eden duyarlı bir vatandaş, üç çocuğu gördü. Vatandaşın polise haber vermesi ile birlikte 3 çocuk bulundu. Polis ekipleri, çocukları Antalya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne teslim etti. Çocuklarını arayan aileler ise onlara kavuşmak üzere Antalya'ya gitti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *